FRAX-RF - termolifting skóry


Jedną z najnowocześniejszych technologii kosmetologii estetycznej ostatnich lat jest niewątpliwie radiofrekwencja mikroigłowa. Stanowi doskonałą alternatywę do tradycyjnego liftingu czy lasera frakcyjnego, który mocno przegrzewa również naskórek wydłużając tym samym proces gojenia i uniemożliwiając wykonanie zabiegu w okresie letnim.

Zdecydowaną przewagę nad innymi metodami odmładzania skóry zyskała dzięki połączeniu dwóch różnych technologii w jednym zabiegu - mikronakłuwania skóry z równoczesnym podgrzewaniem do temperatury 45-60 stopni. Niższa temperatura nie uruchomi procesów regeneracyjnych, a wyższa z kolei prowadzi do zwęglenia otaczających tkanek. Podczas jednego impulsu w skórę zasysanych jest nawet do 81 pozłacanych igieł, co zdecydowanie skraca czas zabiegu i pozwala na przeprowadzenie go na dużych obszarach takich jak brzuch czy uda.

Igły są równomiernie podgrzewane, jednak kumulacja energii następuje na ich zakończeniach co pozwala na głębokie, celowe uszkodzenie włókien kolagenowych i zapoczątkowanie procesu remodelingu skóry właściwej. Sam zabieg nie jest bolesny, pacjent odczuwa jedynie ciepło ( oczywiście stosowane jest znieczulenie maścią Emla). Jedynie terapia rozstępów może być bardziej odczuwalna gdyż działamy głębiej i na wysokich parametrach.

W zależności od wykonywanego zabiegu, mamy do dyspozycji trzy rodzaje nakładek – z 25 igłami, z 49 igłami oraz z 81 igłami.

Nasze urzadzenie otrzymało WYRÓŻNIENIE W KATEGORII INNOWACJA 2015 NA DNIACH URODY I SPA WE WROCŁAWIU.

Czego możesz się spodziewać po zabiegu? Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

Jeżeli występują :

Osoby ze skłonnością do opryszczki powinny zastosować działanie profilaktyczne np przeleczenie Hascovir Control lub Heviran zapobiega nawrotom.

Ile zabiegów można wykonać?

Optymalna kuracja obejmuje 3 – 5 sesji zabiegowych w odstępach co 4 tygodni. Już po pierwszym zabiegu widoczna jest duża poprawa, dlatego tez specjalista określi ilość sesji. Czasami jeden zabieg w zupełności wystarcza.

Zalecenia pozabiegowe:

Na powierzchni objętej leczeniem do około 12-48 h po zabiegu może utrzymywać się obrzęk i zaczerwinienie skóry. W kolejnych dobach nastąpi złuszczanie naskórka. Jest ono jednak delikatne i nie niesie ze sobą więk-szego dyskomfortu. Kolejny zabieg można wykonać po upływie 28 dni od pierwszego zabiegu. Z każdym kole-jnym zabiegiem goje¬nie skóry jest coraz krótsze, a dolegliwości po zabiegu łagodniejsze.

Zbieg można wykonywać w okresie letnim natomiast nalezy stosować się do zaleceń kosmetologa i pamiętać o kremie z filtrem UV 50.

Cena:

Oczy – 200zł
Górna warga – 200zł
Linia żuchwy – 250zł
Cała twarz – 450zł
Twarz + szyja – 500zł
Twarz+ szyja + dekolt – 600zł
Uda 500zł
Brzuch 500zł
Ramiona 500zł
Rozstępy i blizny potradzikowe – cenę ustalamy indywidualnie.

W pakiecie korzystniej!
3 zabiegi na twarz – 370zł
każdy 3 zabiegi na twarz+szyję – 440zł
każdy 3 zabiegi na twarz+szyję+ dekolt – 500zł

W przypadku pakietów na rozstępy i blizny potrądzikowe cenę dobieramy indywidualnie.

Kontakt

  • Kosmetologia nr tel.: 501 640 269

  • Manicure & pedicure nr tel.: 609 673 067

  • Atelier fryzjerskie nr tel.: 662 292 356