BOTOX

Zabiegi z zastosowaniem toksyny bobulinowej są coraz bardziej popularne w medycynie estetycznej, doskonale sprawdzają się w likwidacji zmarszczek mimicznych spowodowanych namiernym kurczenie mięśni. Najczęściej stosujemy go do likwidacji poziomych zmarszczek czoła, pionowych linii między brwiami tzw. kurzych łapek wokół oczu, leczenia nadmiernej potliwości, bóli migrenowych oraz bruksizmu. Zabieg w naszym studiu Freya jest bardzo bezpieczny, wykonuje go chirurg z ponad 15-letnim doświadczeniem .

Jak długo trwa zabieg?

Zabieg zajmuje ok 15-20 minut. Jego czasochłonnosć zależy od lczby usuwanych zmarszczek.

Kiedy możesz spodziewąć się efektów?

Botox potrzebuje czasu na asymilcję, zaczyna działąc po 2-3 dniach, a pełnego efektu możesz się spodziewać po minimum 14 dniach od zabiegu.

Jak długo uczymują się efekty zabiegu?

Efekty po zabiegu utrzymuja się średnio 4-8 miesięcy ( w zależności od indywidualnych cech organizmu).Każde powtórne wstrzyknięcie wydłuża czas utrzymywanie się efektów. Tym samym zabieg może być wykonywany w coraz dłuższych odstępach czasu.

Jakie są przeciwskazania do zabiegu?
  1. okres ciąży i laktacji
  2. Zaburzenia przewodnictwa nerwowo- mięśniowego :miastenia gravis i zespół Lamberta Eatona (schorzenia neurologiczne)
  3. alergia na albuminę ludzką
  4. Stosowanie następujących leków do tygpdnia przed zabiegiem: antybiotyków z grupy aminoglikozydów , spektynomycyny, cyklosporyny linkomycyny, tetracykliny, polimyksyny.

Kontakt

  • Kosmetologia nr tel.: 501 640 269

  • Manicure & pedicure nr tel.: 609 673 067

  • Atelier fryzjerskie nr tel.: 662 292 356