KOLORYZACJA MONTIBELLO

Od ponad 40 lat hiszpańska marka MONTIBELLO hołduje zasadzie piękna w ujęciu holistycznym. Sposób, w jaki działa, oparty jest na najnowszych zdobyczach naukowych i korzystaniu z najbardziej zaawansowanych zestawów składników aktywnych, na jakie pozwala współczesna technologia. Opracowywane przez firmę Montibello kuracje i zabiegi łączone w odpowiedni sposób pozwalają osiągnąć maksimum zadowolenia u naszych klientów. Dodatkowym atutem jest fakt, że firma nie testuje swoich produktów na zwierzętach.

KOLORYZACJA MONTIBELLO OALIA


Zalety farb Oalia:
 1. bez amoniaku
 2. bezwonne
 3. zapewniają 100% pokrycie siwych włosów
 4. nie testowane na zwierzętach
Jaki jest skłąd formuły?
 1. olej arganowy - naturalny składnik aktywny
 2. formuła Micellar Oil Hi·Tech - zapewnia wzrost przepuszczalności włókna włosowego bez naruszania jego struktury gwarantując maksymalną efektywność koloryzacji i duże bezpieczeństwo
 3. wosk pszczeli -naturalny składnik pielęgnacyjny
Jak działają farby Montibello Oalia?
 1. wzmacniają struktury włosów
 2. nadają połysk i delikatność
 3. nawilżają, odżywiają oraz ochronią skóry głowy
 4. wprowadzają składniki pielęgnacyjne o działaniu przeciwzapalnym

LINIA CROMATONE RECOVER

CROMATONE RECOVER to skuteczna koloryzacja włosów siwych i dojrzałych. Jest szczególnie polecana do włosów, których 70% lub więcej stanowią włosy białe lub siwe.

Farby te dzięki zastosowanej technologii SCP (Soya Color Protect) pielęgnuje włosy i pozwala uzyskać równomierny, intensywny kolor od nasady, aż po końce. Technologia SCP jest połączeniem molekuł odżywczych i aktywnych składników pochodzenia roślinnego (ekstrakty soi i drzewa Boswellia Serrata), które zapewniają maksymalną ochronę włókien włosów i skóry głowy.

Jak działają farby Cromatone?
 1. wzmacniają struktury włosów
 2. nadają połysk i delikatność
 3. nawilżają, odżywiają oraz ochronią skóry głowy

Innowacyjna technologia z wysoką zawartością naturalnych aktywnych składników pochodzenia roślinnego, która pozwala uzyskać najlepsze rezultaty w koloryzacji i pielęgnacji włosów dojrzałych. Zastosowano nowe molekuły barwnikowe, o zwiększonej mocy pigmentu oraz nowy podwójny system alkaliczny, a jednocześnie pozwalający osiągnąć optymalne rezultaty koloryzacji z efektem anti-age.

Formuła Cromatone Recover wzbogacona została o cenny olejek Tsubaki, który jest bogaty w polifenole i kwasy tłuszczowe Omega 6 i Omega 9 – łatwo wchłanialne składniki, które szybko przenikają do wnętrza włosa.

Jaki jest skłąd formuły?

Olejek TSUBAKI:
Cenny olej pozyskiwany z tzw. Japońskiej Zimowej Róży. Kwitnie zimą, w ekstremalnych warunkach, zaopatrując nasiona w bogate składniki ochronne

 1. odbudowuje i ujednolica warstwę lipidową naskórka włosa
 2. odżywia korę włosa, wzmacnia włosy
 3. zapobiega utracie wilgoci
 4. działa przeciwzapalnie (ochrona skóry głowy)

SOJA:
Wysoka zawartość fosfolipidów, glikolipidów i witaminy F, które nawilżają, odżywiają i odbudowują włosy.

BOSWELLA SERRATA:
Drzewo występujące w Indiach, bogate w kwasy bosweliowe, mające właściwości kojące, zmiękczające i łagodzące podrażnienia, które zapewniają komfort i pielęgnację skórze głowy. Współdziałają z olejkiem Tsubaki.

Czego możesz się spodziewac po koloryzacji Crimaton Recovere?
 1. wzmocnienia struktury włosów
 2. koloru pełnego blasku i naturalności
 3. dodatkowej pielęgnacji i odżywienia
Jakich rezultatów możesz się spodziewac?

Twoje włosy pozostaną zdrowe, miękkie i zadbane a Ty będziesz mogła cieszyć się pięknym, głębokim kolorem przez długi okres czasu.

KOLORYZACJA MONTIBELLO IN FLASHY COLORS

To niezwykły, zupełnie nowy wymiar koloryzacji dla tych, którym nie brakuje odwagi, by bawić się kolorem. Intensywne barwniki w żywych odcieniach pozwalają stworzyć prawdziwą tęczę, nadać niespotykany w naturze odcień na całych włosach, na samych ich końcach lub poszczególnych pasmach.

Lubisz bawić się kolorem? Nie interesuje Cię klasyka? Czy może masz ochotę na odrobinę szaleństwa? Jezeli tak to te farby są dla Ciebie.

Kontakt

 • Kosmetologia nr tel.: 501 640 269

 • Manicure & pedicure nr tel.: 609 673 067

 • Atelier fryzjerskie nr tel.: 662 292 356