Mezoterapia igłowa – preparaty

STRETCHCARE RevitaCare® idealny w walce z rozstępami!


Mezoterapia tym preparatem kierowana jest dla osób z dużą wiotkością skóry które zastosowano aby uzyskać efekt napięcia i wzmocnienia skóry.

Mezoterapia StrechCare wywołuje efekt liftingu, napięcia i poprawy sprężystości. Tkanki wspierające skórę zostają wzmocnione dzięki składnikowi DMAE, z kolei zawartość kwasu hialuronowego i jego właściwości nawilżające przyczyniają się do poprawy nawodnienia. Obecność pierwiastków miedzi i cynku oraz witamina B5 wspólnie wzmacniają naturalne mechanizmy obronne przeciwko wolnym rodnikom, co skutkuje młodszą i świeżej wyglądającą skórą.

Dla kogo zabieg będzie najlepszy?

Stosujemy go w przypadku rozstępów, widocznego zwiotczenia skóry powiek dolnych oraz górnych, w poprawie owalu twarzy, szyi, ramion, brzucha, wewnętrznej strony ud oraz w terapii rozstępów*.

*W przypadku rozstępów polecamy połączyć zabieg z karboksyterapią medyczną. Najlepsze efekty przynosi przeprowadzenie 4- 6 zabiegów w odstępie około 7-14 dni. (zabieg w serii zalecam przede wszystkim w terapii rozstępów)

Cena:

5ml – 280 zł
10ml - 500 zł

stretchcare

CytoCare 532 RevitaCare®


Nagrodzony Perłą Dermatologii Estetycznej 2011

Naszym zdaniem to najlepszy koktajl do mezoterapii igłowej, dający efekty odmłodzenia i wygładzenia skóry już po 10-14 dniach od zabiegu. Wyjątkowa skuteczność tkwi w świetnie zbilansowanym składzie, zawierającym bardzo wysokie stężenie kwasu hialuronowego (30mg/ml) oraz 55 aktywnych składników w tym witamin, soli nieorganicznych i aminokwasów.

Najlepsze efekty przynosi przeprowadzenie 2-4 zabiegów co 2 tygodnie. Dla podtrzymania efektów można wykonać 1 zabieg co 1,5-3 m-ce (w zależności od potrzeb).

Jakich efektów możesz się spodziewać?
 1. intensywnego zagęszczenia i regenerację skóry właściwej
 2. głębokiego nawodnienia
 3. poprawy kolorytu
 4. intensywnego odżywiania skóry
 5. skóra staje się promienna i pełna blasku
 6. choroba alkoholowa
 7. przyjmowania niesterydowych leków przeciwzapalnych
 8. menstruacja
 9. aktywna opryszczka
Cena:

5 ml -330 zł
(cena 300 zł dla stałych Gości) obejmuje znieczulenie kremem Emla

Hair Care – eliksir dla włosów


NAGRODZONY PERŁĄ DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ 2015

Mezoterapia tym preparatem to jedna z najbardziej skutecznych metod (obok karboksyterapii medycznej) zapobiegania problemowi wypadania włosów i ich stymulacji do odrastania. Najlepiej działa w połączeniu z podaniem laparoxu. Polecamy ten zabieg nie tylko w celu leczenia problemów związanych z włosami i skórą głowy, ale także jako profilaktyka tych dolegliwości. Ten koktajl dzięki zawartości argininy, glutaminy, glicyny i ornityny powoduje wzmocnienie korzenia włosa, sprawiając że włosy wyrastają zdrowsze, mocniejsze i bardziej sprężyste. Ochronę włókna kapilarnego zapewniają zawarte w formule cysteina i cynk, które stanowią dwa główne składniki keratyny. Witaminy z grupy B, z kolei, wzmacniają i pobudzają do wzrostu.

Czego możesz się spodziewać po zabiegu?

Redukcji łupieżu, zahamowania wypadania włosów, zwiększenia nawilżenia, odżywienia skóry i mieszków włosowych, ochrony przed wolnymi rodnikami.

Ta terapia będzie dla Ciebie najlepsza jeżeli masz:
 1. łysienie żeńskie oraz męskie
 2. łysienie z powodu stresu
 3. łysienie wywołane ciążą lub menopauzą
 4. łysienie spowodowane niedoborami składników mineralnych
 5. łysienie plackowate
Jak często powinno się wykonywać zabieg?

- faza uderzeniowa kuracji : 1 zabieg co 10-14 dni przez okres 2 miesięcy
- faza pielęgnacyjna : 1 zabieg na miesiąc przez okres 3-6 miesięcy

Terapię dobieramy indywidualnie do danego problemu.

Jaka jest cena?

5ml- 250 zł
W pakiecie 4 zabiegi - 840zł

CYTOCARE S LINE SKIN BOOSTER 3ml


Doskonałe nawilżenie, antyoksydacja i spektakularny efekt rozświetlający, tego właśnie należy się spodziewać po tym zabiegu . Polecamy go szczególnie jako SOFT FILLING oraz w celu odmłodzenia okolic oczodołu i ust. Świetnie sprawdza się do rewitalizacji skóry twarzy, dekoltu oraz grzbietów dłoni.

Cena:

3 ml ( jedna amułkostrzykawka) 550 zł

R - FINE


NATYCHMIASTOWE NAWILŻENIE, ODMŁODZENIE I POPRAWA JAKOŚCI SKÓRY

R-fine to kwas hialuronowy w formie sodu hialuronowego - jest to substancja naturalnie występującą w naszym organizmie. Z czasem jej ilość w skórze człowieka zmniejsza się, czego rezultatem są zmarszczki. R-fine uzupełnia ten deficyt, i zatrzymuje jej młody wygląd. Wyróżnia go biozgodność, nietoksyczność i niepowodowanie alergii. Polecamy go do niwelowania oznak starzenia na twarzy, szyi, dekolcie i dłoniach.

Czego możesz się spodziewać po tej mezoterapii?
 1. ogólnego odmłodzenia twarzy
 2. poprawy wyglądu skóry u ludzi palących, narażonych na promienie UV, nadmierny stres
 3. zapobiegania starzeniu skóry
 4. odzyskania świeżego, naturalnego wyglądu
Cena:

2 ml- 500 zł

LIGHT EYES ULTRA


Masz problem z zasinieniami pod oczami? Wypróbuj!

Mezoterapia wykonana tym preparatem w sposób widoczny zmniejsza nieestetyczne zasinienia pod oczami równocześnie zmniejszając opuchliznę. Sam preparat powoduje lekkie szczypanie podczas iniekcji i początkowo przyczynia się do niewielkiego opuchnięcia powiek i miejsc, gdzie został podany. Jednak po 2-3 dniach zasinienia i zaczerwienienia znikają zupełnie, podobnie jak delikatne ślady wkłuć, a Ty możesz cieszyć się wspaniałymi efektami :-)

Czego możesz spodziewać się po Light eyes ultra?

Najszybciej zauważysz wyrównanie się worków pod oczami, dzięki czemu twarz będzie wyglądać młodziej. Nastąpi zmniejszenie zmarszczek mimicznych co odmłodzi i da uczucie zadowolenia ze świeżego wyglądu. Już trzeciego dnia będziesz mogła cieszyć się wyraźnie wypoczętymi i zrelaksowanymi oczami. Jeżeli masz zasinienia pod oczami możesz liczyć nawet na 70% ich rozjaśnienia. Najlepsze efekty osiągniemy ustalając wspólnie plan rewitalizacji skóry. Zabieg light eyes ultra może być z powodzeniem stosowany u zdecydowanej większości pacjentów w różnym wieku i z różnymi problemami. Bardzo dobre efekty przynosi w połączeniu z karboksyterapią.

Cena:

270-330 zł w zależności od ilości preparatu

PRINCESS® RICH


Preparat ten bazuje na nieusieciowanym kwasie hialuronowy o stężeniu 18 mg/ml kwasu hialuronowego i 20 mg/ml gliceryny – to najwyższe stężenie gliceryny wśród obecnych na rynku produktów do mezoterapii.

Jak działa?

Gliceryna zatrzymuje wodę oraz przedostaje się do zewnętrznej i najbardziej odwodnionej warstwy naskórka i wzmacnia ją tak, że staje się naturalną barierą ochronną przed utratą wody. Glicerol natomiast tworzy „ochronny płaszcz” wokół cząsteczek kwasu hialuronowego w skórze właściwej, sprawiając, że kwas czerpie z jego właściwości termicznych, mechanicznych i enzymatycznych. To również skuteczna zapora przed wolnymi rodnikami.

W konsekwencji kwas hialuronowy łatwiej i skuteczniej zatrzymuje wodę, co intensyfikuje proces optymalnego nawilżenia skóry.
Princess Rich został nagrodzony Perłą Medycyny Estetycznej za najlepszy preparat do mezoterapii. Jest sprawdzonym, bezpiecznym i lubianym ze względu na swoje właściwości i efekty jakie przynosi.

Jakie są wskazania ?
 1. zmarszczki na czole
 2. kurze łapki
 3. okolica ust: zmarszczki śmiechu, zmarszczki palacza
 4. cienie pod oczami
 5. linia i kontur brody
 6. szyja, dekolt, dłonie, ramiona, uda, pośladki

Znakomicie nawilża skórę odwodnioną, może więc być używany nawet przed opalaniem lub po nim.

Cena:

1 ml-400 zł

Linerase - atelokolagen


Czym jest atelokolagen?

Atelokolagen pod nazwą Linerase miał swoją światową premierę w marcu 2015 roku. Jest to nowa generacja kolagenu typu I, który jest najcenniejszy dla wyglądu naszej skóry. Jego unikalne cechy to nietoksyczność i nieimmunogenność dzięki czemu terapia jest bezpieczna, nie powoduje skutków ubocznych oraz odczynów alergicznych.

Jak to jest z tym kolagenem?

Kolagen zaczyna zanikać w naszej skórze już po 25 roku życia. W miarę nasilania tego procesu skóra traci jędrność, pojawiają się zmarszczki i efekty działania grawitacji. Rozwój kosmetologii estetycznej pozwala nam uzupełniać jego niedobory.
Po podaniu preparatu, w miejscach wkłuć może pojawić się zaczerwienienie, niewielki obrzęk, lekkie swędzenie. Objawy te ustępują samoistnie po kilku minutach do godziny. Wskazane jest powtarzanie zabiegów czterokrotnie w odstępach dwutygodniowych. Pierwsze efekty widoczne są po 7-14 dniach i można się nimi cieszyć od 12 do 18 miesięcy.

Jakich efektów możesz się spodziewać?
 1. redukcja zmarszczek i wiotkości skóry
 2. poprawa elastyczności i sprężystości skóry
 3. leczenie blizn zanikowych, rozstępów
 4. regeneracja tkanki łącznej skóry właściwej
Cena:

Jeden zabieg wystarcza do leczenia skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz grzbietów dłoni.

1 zabieg 1000zł
cena dla stałego Gościa 900zł
Preparat zawiera kolagen koński! - nie dla vegan i vegetarian

Mezoterapia RRS
Refills Repair Stimulates = Wypełnianie Naprawa Stymulacja

W tych trzech słowach zawarta jest cała filozofia produktów do mezoterapii, stworzonych przez Laboratorium Aesthetic Dermal.
Cała gama preparatów RRS HA oparta jest na kwasie hialuronowym i /lub krzemie organicznym w połączeniu z różnymi kompleksami biorewitalizującymi.
Różnorodność preparatów formuły spełnia oczekiwania najbardziej wymagających pacjentów, a najwyższa jakość zapewnia bezpieczeństwo.
Produkty posiadają certyfikację medyczną : klasa III znak CE 1014 i przeznaczone są do iniekcji.

Mezoterapia RRS HA Injectable


Czego możesz się spodziewać po tej mezoterapii?
 1. ogólnego odmłodzenia twarzy
 2. poprawy wyglądu skóry u ludzi palących, narażonych na promienie UV, nadmierny stres, zamieszkujących w zanieczyszczonych obszarach
 3. silnego nawilżenia
 4. stymulacji i regeneracji skóry dojrzałej
 5. odzyskania świeżego, naturalnego wyglądu
Co wchodzi w skład formuły?
 1. 6mg/ml HA kwasu hialuronowego + 4,62 mg/ml koktajlu biorewitalizującego
 2. 10 witamin: vit. A, vit. B 1, vit. B 2, vit. B 3, vit. B 5, vit. B 6, vit. B 12, vit. C, vit.E, vit.B 9
 3. 3 kwasy tłuszczowe: kwas olejowy, kwas linolowy, kwas linolenowy
 4. 2 koenzymy: NAD, NADP
 5. 22 antyoksydanty: m.in. kwas askorbowy, kwas fitynowy, kwas liponowy, tauryna, teanina, kwas karnozowy, kwas chlorogenowy, kwas rozmarynowy, tokoferol, kwasy fenolowe: galusowy, ferulowy, kawowy
 6. 12 polifenoli: kwercetyna, hesperydyna, resveratrol, katechiny, epikatechina, procyanidin , R-2 Viniferin, -Viniferin, R-Viniferin, Izo-, Viniferin, Pycnogenol
 7. 21 aminokwasów, m.in.: arginina, L-glutamina, L-leucyna, tauryna, metionina, fenyloalaniny, izoleucyna, lizyna, hydroksyproliny, proline, teanina, seryna, glutamina, histydyna, glicyny, treonina, alanina, kwas asparaginowy, kwas glutaminowy
 8. 13 mikroelementów: Zn, Cu, Co, K, Ca, Fe, Mg, P, Na, Mn, Se, Cr, Si, 3 terpeny: Linalool, Borneol, 1.8-cineol
Cena:

5ml - 380 zł

RRS Hyalift 75 Proactive


Bardzo dobry koktajl do mezoterapii igłowej, dający efekty odmłodzenia i wygładzenia skóry już po 10-14 dniach od zabiegu. Poprawia nawilżenie, redukuje wiotkość skóry i powierzchowne zmarszczki. Polecamy go do odmładzania okolic twarzy, szyi, dekoltu i dłoni.
Najlepsze efekty przynosi przeprowadzenie 2-4 zabiegów co 2 tygodnie. Dla podtrzymania efektów można wykonać 1 zabieg co 1,5-3 m-ce ( w zależności od potrzeb).

Co wchodzi w skład formuły?
 1. Czysty, niestabilizowany kwas hialuronowy wysoko stężony HA15 mg/ml + 23,63 mg/ml kompleksu biorewitalizującego
 2. 16 aminokwasów: kwas glutaminowy, alaniny, argininy, asparaginian, fenyloalanina, glicyna, histydyna, izoleucyna, Leucyna, Levoglutamide lizyny, proliny, seryny, Tauryna, treonina, tyrozyna, walina
 3. 5 polifenoli: R-2 Viniferin, ?-Viniferin, R-Viniferin, Iso-?-Viniferin, resveratrol
 4. 6 przeciwutleniaczy: Tauryna, R-2 Viniferin, ?-Viniferin, R-Viniferin, Iso-?-Viniferin, resveratrol
Cena:

5 ml-350 zł

RRS HA Whitening


Mezoterapia RRS HA Whitening jest odpowiednia dla skóry uszkodzonej słońcem, z widoczną melasmą i chloasmą. Możesz spodziewać się efektów wybielenia i poprawy kolorytu skóry.

Co wchodzi w skład formuły?
 1. Substancje wybielające - Arbutyna, kwas aminoethylphosphinic, palmitynian retinylu, ekstrakt Morus Alba, Oxyresveratrol, ekstrakt z lukrecji, kwas jabłkowy, Vit C Flawonoidy: Glabridin, kwas glicyretynowego, Glycyrrhizoflavone, Glyasperin C, Glabrene
 2. Witaminy: vit. B5, vit. E, vit. A, vit. C
 3. Przeciwutleniacze: kwas askorbinowy, alfa tokoferylu, Oxyresveratrol, Moracin, Glabridin
 4. AHA: kwas jabłkowy, kwas mlekowy ßHA: Kwas salicylowy
 5. Polifenole: Moracin, Morusin, Alabafuran, Mulberrofuran Triterpenoidy: kwas ursolowy, kwas betulinowy
 6. Pierwiastki śladowe: Ca, Cr, Co, P, Mg, K, Si
 7. Aminokwasy: seryna
Cena:

3 ml(fiolka) 300 zł
pakiet 5 zabiegów 1250 zł

RRS Eyes


Mezoterapia RRS Eyes dogłębnie nawilża, rozjaśnia, działa antyoksydacyjnie, poprawia kontur oczu i mikrokrążenie. Zabieg może być stosowany z powodzeniem u zdecydowanej większości pacjentów w różnym wieku. Bardzo dobre efekty przynosi w połączeniu z karboksyterapią.

Co wchodzi w skład formuły?
 1. 5 mg/ml HA kwau hialuronwego+ 27,3 mg/ml kompleksu bierewitalizującego
 2. 11 antyoksydantów: m.in. vit.C, Naringin, Resveratrol, R-2 Viniferin, ?-Viniferin, R-Viniferin, Iso-?-Viniferin
 3. 5 flawonoidów: Troxerutin, Rutin, Naringin, Hesperidin Methyl Chalcone, Hesperidin
 4. 3 saponiny: Ruscogenin, Neoruscogenin, Escin
 5. 6 polifenoli: R-2 Viniferin, ?-Viniferin, R-Viniferin, Iso-?-Viniferin, Resveratrol, Coumarin
 6. 2 peptydy: DipeptideVW, Peptide Pal-GQPR
 7. 1 mikroelement: Organic silicium (krzem organiczny)
Cena:

1.5 ml 200 zł

RRS HA Tensor Lift


Efektem tej mezoterapii będzie miękki lifting skóry, regeneracja, poprawa napięcia, a także odbudowa kolagenu i elastyny. Zabieg wykonujemy na okolice twarzy, szyi i dekoltu. Tę formułę szczególnie polecamy osobom w wieku 35-55lat.

Co wchodzi w skład koktajlu?
 1. 3 mg/ml HA kwasu
 2. 6 mg/ml HA + 9,62 mg/ml koktajlu biorewitalizującego
 3. DMEA
 4. 11witamin: vit. A, vit. B1, vit. B2, vit. B3, vit. B5, vit. B6, vit. B12, vit.C, vit.E, vit.F vit.B9
 5. 2 kwasy tłuszczowe: kwas olejowy, kwas linolenowy
 6. 21 aminokwasów: arginina, L-glutamina, L-leucyna, tauryna, metionina, fenyloalaniny, izoleucyna, lizyna, hydroksyproliny, proline, teanina, seryna, glutamina, histydyna, glicyny, treonina, alanina, kwas asparaginowy, kwas glutaminowy
 7. 20 antyoxydantów: kwas askorbowy, kwas itynowy, kwas liponowy, tauryna, teanina, kwas karnozowy, kwas chlorogenowy, kwas rozmarynowy, tokoferol,etc.
 8. 13 mikroelementów: Zn, Cu, Co, K, Ca, Fe, Mg, P, Na, Mn, Se, Cr, Si
 9. 2 koenzymy: NAD, NADP
 10. 11 polifenoli: quercetine, hesperidine, resveratrol, catechine, epicatechine, procyanidin, R-2 viniferin, ε-Viniferin, R-Viniferin, Izo‐Viniferin, rosmarinic acid
 11. 5 terpenów: linalool, borneol, limonene, 1,8-cineol, myrcene
Cena:

5 ml - 350 zł

XL Hair - ratunek dla wypadających włosów


Mezoterapia tym preparatem to jedna z najbardziej skutecznych metod (obok karboksyterapii medycznej) zapobiegania problemowi wypadania włosów i ich stymulacji do odrastania. Poprawia kondycję i struktury włosów, a także doskonale radzi sobie z regulacją gruczołów łojowych. Polecamy ten zabieg nie tylko w celu leczenia problemów związanych z włosami i skórą głowy, ale także jako profilaktyka tych dolegliwości.

Co wchodzi w skład formuły?
 1. 3 mg/ml HA kwasu hialuronowego + 52,38 mg/ml koktajlu biostymulującego, czynnik wzrostu: Fibroblast Growth Factor (FGF) + Growth modulating peptide +Sodium DNA
 2. 17 aminokwasów: arginina, alanina, kwas asparaginowy, kwas glutaminowy, glicyna, histydyna, hydroksyprolina, izoleucyna, lizyna, metionina, fenyloalanina, prolina, seryna, treonina, tyrozyna, leucyna, walina
 3. 9 mikroelementów: krzem, wapń, żelazo, potas, magnez, mangan, fosfor, selen
 4. 7 witamin: vit. B 12, vit. B 9, vit.B 3, vit. B 5, vit.A, vit. E, vit. B 8
 5. 5 terpenów: ginkgolidy A- B- C- M- , bilobalidy
 6. 2 kwasy tłuszczowe: kwas linolowy, kwas olejowy
 7. 2 flawonoidy: kwercetyna, kaempferol
 8. 3 antyoksydanty: tokoferol, kwas chlorogenowy, kwas galusowy, kwercetyna, kaempferol
Cena:

5 ml – 280 zł
pakiet 5 zabiegów 1250zł

Kontakt

 • Kosmetologia nr tel.: 501 640 269

 • Manicure & pedicure nr tel.: 609 673 067

 • Atelier fryzjerskie nr tel.: 662 292 356

 • Fizjoterapia nr tel.: 604 460 603

 • Dietetyka nr tel.: 601 962 501